Career Atviros vakansijos: Projektų vadovas (bendrastatybiniams darbams) / Specialiųjų darbų vadovas / Horizontalaus gręžimo operatorius / Inžinierius - sąmatininkas / Ekskavatorininkas / Vamzdynų montuotojas. Ieškome 6 specialisto(ų). Read more. Close
Kas mes esame?

INSTITA – statybų partneris, kuris savo patirties, vadybos bei rizikų valdymo sistemų pagalba minimizuoja statybos projektuose iškylančių konfliktų ir rizikų poveikį bei įgyvendina projektus taip, kad efektyviai valdomi procesai bei sukuriami statiniai, užtikrintų ilgalaikį gyventojų gerbūvį.

Didžiuojamės savo projektinių sprendimų ekspertiškumu ir sujungdami savo sukauptas žinias su moderniausiomis technologinėmis galimybėmis, iš anksto pastebime bei išsprendžiame iššūkius, kurie, atsiradę vėlesnėse projekto stadijose, padidintų įgyvendimo išlaidas ir sukeltų papildomus vadybinius rūpesčius.

Taigi, nuo pat pradžių skiriame ypatingą dėmesį išsamiam statinio projektinės dalies auditui ir detaliam išankstiniam projekto planavimui, kad įvertinę galimus trūkumus bei parinkę atitinkamus techninius sprendimus, ne tik išvengtume papildomų kaštų, bet ir atliktume visus darbus pagal sutartus terminus.

Kuo mes kitokie?

Mūsų unikali vadybos sistema leidžia pilnai kontroliuoti visas projekto grandis, taip valdant galimas rizikas tiek mūsų, tiek kliento pusėje - laiku ir kokybiškai įgyvendiname ne tik savo pačių įsipareigojimus, bet tuo pačiu įgaliname ir klientus bei kitas projekte dalyvaujančias trečiąsias šalis dirbti organizuočiau - nešvaistant nei vieno projekto partnerio resursų.

Šios sistemos dėka gebame lengvai perskirstyti resursus, prisitaikant prie naujai iškylančių poreikių ar situacijų - greitai sureaguoti ir išspręsti kiekvieną iškilusį klausimą, o klientus įtraukti tik tada, kai tai neišvengiama, įgalinant juos užsiimti jiems tuo metu svarbiausiais darbais be trukdžių ar atidėliojimų.

Visiems šiems užmojams pasiekti vadovaujamės į klientų, darbuotojų bei vartotojų ateitį orientuotu mąstymu – pagrįsti savo pažadus ir išlaikyti savo įsipareigojimus nuo projekto pabaigos praėjus net ir kuriam laikui, taigi, nesukelti užsakovams ar ateities savininkams jokių rūpesčių garantijos laikotarpiu.

Būtent todėl orientuojamės ne tik į statybų rezultatą, bet ir į statybų proceso kokybę, išskirtinai rūpindamiesi tuo, kad statybų procesas vyktų maksimaliai sklandžiai, darbai būtų atlikti laiku, o kiekvienas mūsų pastatytas statinys tarnautų ilgam.

Paslaugos

Vandentiekio ir nuotekų tinklų statyba en
Inžinerinių tinklų įrengimas betranšėjiniu būdu en
Pastatų inžinerinės sistemos en
Hidrotechniniai statiniai en
Nuotekų valyklų statiniai en
Sporto paskirties statiniai en
Aplinkos tvarkymo darbai
Žemės kasimo ir transportavimo darbai
Betonavimo darbai
Agree
Cancel